PLACENTOR VEGETAL KOSMETIKA SU AUGALINE PLACENTA

Paskelbta: 2014-06-04 16:18:59 ; Perskaityta: 12021 kartų (-us)

PLACENTOR VEGETAL KOSMETIKA SU AUGALINE PLACENTA

Produktų liniją Placentor Végétal sukūrė ir išplėtojo grupė farmacininkų, degančių aistra botanikai.
Viskas prasidėjo dar 1959 metais, kai Prancūzijos Lyono mieste farmacininkas dr. B. Guillot įsteigė Dermatologinės kosmetikos laboratoriją  ir sukūrė kosmetikos priemonę žmogaus placentos pagrindu – regeneruojantį drėkinamąjį kremą Placentor. Kremas buvo pripažintas ir naudojamas ligoninėse kaip labai efektyvi odos regeneracijos ir atstatymo priemonė.

Kitas proveržis įvyko 1991 metais, kai dr. B. Guinnot tyrimais išaiškino, kad po žiedo piestele randamas natūralus skystis, skirtas bręstančiam vaisiui maitinti, pasižymi išskirtinėmis regeneracinėmis ir drėkinamosiomis savybėmis. Šis skystis ir buvo “pakrikštytas” augaline placenta. 1991 metais mokslininko tyrimų pagrindu sukurtas pirmasis kremas su augaline placenta, tapęs visos Placentor Végétal produktų linijos simboliu.

Nuo to laiko prekės ženklu Placentor Végétal pažymėtos linijos produktų pardavimai kasmet didėjo dviženkliais skaičiais. Plėtrą lėmė patenkintų pirkėjų nuomonė, kuria jie nuoširdžiai dalijosi su aplinkiniais. Ne veltui sakoma, kad geriausia ir patikimiausia reklama – tai žodis, perduodamas iš lūpų į lūpas. Žmonės dalijasi vieni su kitais vertinga informaciją ir gerąja patirtimi, rekomenduoja artimiesiems priemones, kurios padėjo jiems patiems. Kur slypi šios stulbinančios sėkmės paslaptis?  

Ekspertų nuomone, kosmetikos populiarumą lėmė tiesiog puikios savybės. Priemonės veiksmingos dėl to, kad  jų sudėtyje yra augalinė placenta, dar vadinama “žaliąja placenta”, fitoplacenta bei dermacenta.

Žiedų maitinamasis skystis išgaunamas iš genetiškai nemodifikuotų žiedų pumpurėlių ankstyvuoju brendimo laikotarpiu, kai juose būna daugiausia vertingų baltymų ir aminorūgščių.

Placentor Végétal kosmetikos gamybai naudojama augalinė placenta pasižymi  gausu aminorūgščių, peptidų, mikroelementų ir mineralų kiekiu. Būtent šie komponentai lemia išskirtines regeneracines dermacentos savybes, sulaiko vandens molekules epidermyje ir šitaip užtikrina ilgalaikį drėkinimą

Kosmetikos poveikis pasireiškia akimirksniu – akivaizdžiai pagerėja odos būklė ir sustiprėja sveikata.

Augalinę placentą puikiai toleruoja net pati jautriausia oda, o jos poveikis įrodytas biocheminiais tyrimais. Biocheminių tyrimų metu palyginta augalinės placentos ir žmogaus placentos sudėtis. Įrodyta, kad šių dviejų medžiagų biologinė sudėtis – analogiška, o aminorūgščių sudėtis ir pasiskirstymas - panašūs. Reikia pažymėti, kad augalinė placenta išsiskiria didele koncentracija prolino ir hidroksiprolino aminorūgščių, kurios reikšmingai prisideda prie kolageno sintezės.  

Taip pat įrodyta, kad:
Veikiamos augalinės placentos odos ląstelės tampa aktyvesnės ir pasisavina net 70% daugiau deguonies
Deguonis reikalingas ląstelių gyvybinei veiklai. Odos baltymų kolageno ir elastino  sintezė tampa net 40% aktyvesnė

AUGALINĖS PLACENTOS POVEIKIS
skatina gilą odos audinių regeneraciją
mažina raukšlių gylį, randų ir strijų (jei tokių esama) ryškumą
profilaktiškai saugo nuo raukšlių, randų ir strijų susidarymo
užtikrina ilgalaikį drėkinimą
Kosmetika Placentor Vegetal  ne kartą apdovanota už efektyvumą ir kokybę

Kosmetikos priemonės gaminamos tik iš šviežios ir natūralios žaliavos.

 


Susiję produktai